انواع خدمات

قالب های سنتی در کنار مسیرهای تازه

آشناترین جامه هر فرد حقوقی ردای وکالت است. دادفران شکیبا، اما، در کنار تجربه سالیان در حوزه وکالت، مشاوره حقوقی، تنظیم و ترمیم قراردادها و انجام پژوهش های حقوقی را کم از آن ندانسته و اهتمام خود را بر پر کردن خلأهای دانشگاهی در این زمینه های کمتر پرداخته شده نهاده اند.

وکالت

دشواری ها و پیچیدگی های مسائل حقوقی به حدی است که افراد به تنهایی قادر به پیگیری درست و صحیح مشکلات خود نمی باشند. از این رو به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکل حقوقی و نیز صرفه جویی در وقت و هزینه، حضور یک وکیل دادگستری و مشاور حقوقی در معاملات و زندگی روزمره افراد بیش از پیش ضروری می نماید. 

نظر به تنوع و گستردگی حوزه های حقوقی، مؤسسه حقوقی دادفران شکیبا با تشکیل دپارتمان های متعدد و با در اختیار داشتن وکلای متخصص و مجرب اقدام به ارائه خدماتی نظیر وکالت و مشاوره حقوقی به صورت تخصصی به اشخاص حقیقی و حقوقی می نماید. 

 

مشاوره حقوقی

همزمان با توسعه زندگی شهری، پیشرفت فعالیت های اقتصادی و توسعه شرکت ها و سازمان ها و همچنین مواجهه با پدیده جهانی شدن، اهمیت و ضرورت حضور مشاور حقوقی به امری غیر قابل انکار بدل گردیده است. صرف نظر از اینکه در چه کسب و کاری هستید، داخل ایران فعالیت می کنید و یا خارج از آن، شخص حقیقی هستید یا حقوقی، حضور یک مشاور حقوقی در کنار شما همواره مورد نیاز است. شما با مشورت گرفتن از یک مشاور حقوقی میتوانید در تمامی امور از تجارت گرفته تا مسائل خانوادگی مسیر پیشروی خود را هموار نموده و از مزایایی چون آگاهی نسبت به قوانین حقوقی، صرفه جویی در وقت و هزینه، گردآوری صحیح ادله و مستندات، تنظیم قراردادهایی دقیق و متناسب با حقوق و منافع خود و عدم تضرر مادی و معنوی در امور اقتصادی و غیر اقتصادی بهره مند شوید. مشاوران حقوقی ما در مؤسسه حقوقی دادفران شکیبا آماده آن اند تا شما را از این مزایا بهره مند ساخته و مسائل و مشکلات حقوقی را برای شما به حداقل ممکن رسانند. 

داوری

نهاد داوری همانند نهاد دادگستری یکی از طرق حل و فصل اختلاف می باشد. مزایا و برتری داوری در مقایسه با دادگاه ها سبب گردیده تا در سالهای اخیر مراجعه به داوری از اقبال بیشتری برخوردار گردد . اهم این مزایا عبارتند از : 

  1. کم هزینه بودن روند داوری.
  2. سریع بودن روند داوری.
  3. امکان انتخاب داوران اختصاصی برای طرفین.
  4. متخصص بودت داوران انتخابی و انتصابی.
  5. سهولت در اجرای رای و….

مؤسسه حقوقی دادفران شکیبا با استعانت از تیم داوران مجرب و متخصص خود در امور داخلی و بین المللی، اقدام به ارائه خدماتی نظیر داوری اختلافات، تنظیم موافقتنامه داوری و درج شرط داوری مناسب و دقیق در قراردادها و… می نماید.

قراردادها

با انعقاد قرارداد، یک رابطه ی جدید حقوقی میان دو طرف برقرار می شود که تضمین کننده ی حقوق طرفینی خواهد بود. به موجب قرارداد طرفین باید تعهداتی را نسبت به یکدیگر انجام دهند بنابراین در صورت قصور یکی از طرفین این قرارداد که تعهدات حقوقی به همراه دارد، طرف دیگر می تواند متوسل به راهکارهای قانونی برای ملزم کردن طرف متقابل به اجرای تعهدات قانونی خود شود. اگرچه انعقاد قرارداد تضمین کننده حقوق اشخاص خواهد بود اما تنظیم یک قرارداد ناقص همراه با خلا های قانونی نه تنها تضمین کننده حقوق نیست بلکه می تواند خسارات جبران ناپذیری را با خود به همراه داشته باشد. بنابراین مهم است که در زمان تنظیم قرارداد، تمام پیش بینی های لازم  توسط تنظیم کنندگان یا امضا کنندگان آن صورت پذیرد تا در آینده در صورت بروز اختلاف، منافع طرفین لحاظ شده و امکان بروز خطرهای احتمالی به حداقل برسد. تیم حقوقی ما در مؤسسه حقوقی دادفران شکیبا شما را در تحقق این مهم یاری می نماید. 

 

پروژه های تحقیقاتی

امروزه هر سازمانی به منظور افزایش کیفیت فعالیت خود هم سو با به­ روزترین تکنولوژی مرتبط، ورود به بازارهای داخلی و بین­ المللی و اتخاذ تصمیمات مدیریتی درست، نیاز به انجام فعالیت­ های تحقیقاتی و بالا بردن سطح دانش خود دارد. علاوه بر این­ها ایجاد فرصت­ های کسب و کار، کاهش هزینه ­ها و حفظ مزایای رقابتی از دیگر مزایایی است که سازمان ها و شرکت ­ها با در نظر گرفتن نتایج تحقیقات انجام شده از آن­ها بهره ­مند می­ گردند.

پژوهش­گران ما در مؤسسه حقوقی دادفران شکیبا با در اختیار داشتن عالی­ ترین درجات دانشگاهی و هم­چنین سال­ ها تجربه در امر پژوهش در حوزه­ های مختلف، آماده­ ی ارائه خدمات تحقیقاتی و پژوهشی به شرکت­ ها و سازمان­ ها با هدف ارتقا کمی و کیفی صنایع کشور هستند.