چهره ای تازه از خدمات حقوقی
دادفران شکیبا
درباره ما
بسته حقوق کاربردی
مؤسسه حقوقی دادفران شکیبا جهت آشنایی مخاطبان خود با مسائل حقوقی روزمره اولین بسته حقوق کاربردی را منتشر می نماید:
بیشتر بخوانید
گامی بزرگ برای ایجاد نظم حقوقی
حقوقی سازی شرکت­های تجاری
بیشتر بخوانید

تخصص ما

پیوند همیشگی دادفران شکیبا با صنعت و بنگاه های اقتصادی

برخی از موکلین

اعتماد دوجانبه حقوق و تجارت

خدمات به وکلا

اجتماع حقوق دانان و حقوق خوانان برای یک هدف مشترک

از نظر ما هیچ وکیل و حقوق خوانی در هیچ مرحله از عمر حرفه ای خود از یادگیری و کسب مشورت بی نیاز نیست. اعضای مؤسسه حقوقی دادفران شکیبا یادگیری مستمر را برای خود فرض دانسته و زمینه آن را برای دیگران نیز فراهم میکنند.

در راستای تعهدات علمی و اجتماعی مفروض موسسه حقوقی دادفران شکیبا، برآنیم تا آنچه را مغفول کانون­های وکلا و حتی دانشگاه­ هاست در حد توان برعهده گیریم. پس با طراحی اولیه قصد داریم هم ­هنگام با جشن استقلال ( ۷اسفند)، به لوایح، دادخواست ­ها و یادداشت­ های وکلا جایزه دهیم که این بی ­گمان بیشتر و بلکه به تمامی جنبه معنوی دارد. بنابراین نظر همکاران را در تعیین فاکتو­ر­ها و عناصر این رقابت مثبت خواستاریم، نیز از هم اکنون پذیرای یادداشت­ های همکارانی هستیم که شجاعانه وارد این مسابقه می­ شوند . بدیهی است افزون بر نگاه به جنبه­ های تکنیکی نوشتار­ها، نگرش و حرکت همکاران در موضوعات اجتماعی و پرونده ­های خاص به ویژه آن­ها که جنبه ­ی ملی دارند بسی مهم ­تر و بیشتر ملحوظ نظر است.

در هنگامه­ای که بازار پایان­نامه­های یک­شبه نوشته شده و تحقیقات رونوشت شده از نمونه­های داخلی و خارجی بلای جان دانشگاه­ها و مراکز تحقیقاتی شده، موسسه حقوقی دادفران شکیبا همچنان به وجدان بیدار و روحیه دانش پژوه حقوقی­ها باور دارند. در همین راستا این موسسه اعلام آمادگی می­نماید:

دانشجویان و محققین حقوقی را در یافتن موضوعات روزآمد در دایره خدمات تخصصی دادفران شکیبا که زمینه ساز ارتقاء نظام حقوقی کشور و مفید برای آینده حرفه­ای محققین باشد، یاری نماید. 

  • در حد توان خود به دانشجویان و محققین حقوقی در نگارش اثرات خود مشاوره رساند.
  • در صورت وجود کیفیت لازم، سالانه یک پایان­نامه را مورد حمایت مالی خویش قرارداده و زمینه را برای باروری محقق صاحب اثر فراهم آورد.

موسسه حقوقی دادفران شکیبا یکی از اهداف مهم خود را حضور حرفه­ای و تخصصی درعرصه حقوقی کشور قرار داده است. در این راستا از حقوق­خوانان، وکلا و دانشجویان حقوقی که پس از مطالعه خط مشی این مؤسسه تمایل به همکاری با موسسه حقوقی دادفران شکیبا را دارند دعوت به عمل می­آید که با تکمیل فرم ذیل آمادگی خود را اعلام نمایند. این همکاری ممکن است در قالب موارد ذیل و نه محدود به این­ها باشد:

  • افرادی که با توجه به رزومه­ی تحصیلی، سابقه کاری و یا علاقه خود مایل به همکاری در یکی از بخش­های تخصصی مؤسسه هستند.
  • افرادی که در زمینه­هایی غیراز بخش­های تخصصی مؤسسه دارای سابقه کاری بوده و مایل به گسترش آن فعالیت­ها در قالب موسسه حقوقی دادفران شکیبا هستند.
  • افرادی که به هر نحو ممکن دارای نوآوری در زمینه حقوقی و اجتماعی بوده و موسسه حقوقی دادفران شکیبا را عرصه مناسبی برای پرورش ایده­های خود یافته­اند.


  • فرم اعلام همکاری

از نظر ما هیچ وکیل و حقوق­خوانی در هیچ مرحله­ از عمر حرفه­ای خود از یادگیری و کسب مشورت بی نیاز نیست. اعضای موسسه حقوقی دادفران شکیبا تکلیف به یادگیری مستمر را برای خود فرض دانسته و زمینه آن­را برای دیگران نیز فراهم می­کنند. کلیه همکاران محترم اعم از وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی که جهت انجام پرونده­ها و یا امور حقوقی خود نیاز به مشاوره با تیم حقوقی موسسه را دارند می­توانند ضمن تماس با شماره تلفن و یا ارسال ایمیل به نشانی الکترونیکی مؤسسه و تعیین زمان مناسب، به صورت تلفنی و یا حضوری از خدمات تیم حقوقی بهره­مند گردند. این خدمات شامل و نه منحصر به نحوه شروع عملیات حقوقی، نگارش یا بازبینی دادخواست، نگارش یا بازبینی لوایح و نحوه ارائه مشاوره­های حقوقی خواهد بود. بدیهی است مشخصات همکاران محترم و جزئیات پرونده ایشان از سوی مؤسسه محرمانه تلقی خواهد شد.